+370 5 2111444 Pr-Pn 8:00-18:00

Lankytinos vietos Ispanijoje

Ispanija, kurios krantus skalauja ir gražioji Viduržemio jūra, ir Atlanto vandenynas, dovanos nepamirštamus įspūdžius ir puikias emocijas. Miestuose žavės išskirtinė, kelias epochas atspindinti architektūra, senamiesčiai vilios jaukiomis gatvelėmis ir romantiką skleidžiančiomis lauko kavinukėmis, kultūros renginiai bei muziejai dovanos pažinimo džiaugsmą, o paplūdimiuose lepinsitės kokybišku poilsiu.

TOP 5 lankytinos vietos Ispanijoje

Barselona

Tai vienas iš lankomiausių miestų ne tik Ispanijoje, bet ir visoje Europoje. Barseloną galima apibūdinti kaip visuomet gyvybingą, kupiną šurmulio, lengvo chaoso, spalvų ir nepakartojamų architektūrinių sprendimų. Čia įsikūrę net keli įspūdingiausi lankytini objektai Ispanijoje.

Šiame mieste į būtinų aplankyti objektų sąrašą įtraukite architekto Antonio Gaudi darbus, garsinančius visą miestą. Vienas jų – spalvingasis Guelio parkas, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir kasmet sulaukiantis didžiulių lankytojų srautų. Parkas išsiskiria keistų formų pastatais, mozaikomis. Dar vienas Gaudi šedevras – Sagrada Familia bažnyčia. Tai nepaprasto grožio statinys, pareikalavęs keliolikos Gaudi gyvenimo metų ir iki šiol dar nebaigtas.

Mieste apžiūrėkite Barselonos katedrą, skirkite laiko Las Ramblas gatvei, vienai garsiausių visoje šalyje. Neabejojame, kad patiks Barselonos jūrų muziejuje, ypač, jei į kelionę leisitės su atžalomis. Aplankykite ir Barselonos miesto istorijos muziejų.

Ypatingas šiame mieste Gotikinis kvartalas, nukelsiantis į praeitį, sužavėsiantis ir priversiantis jį pamilti. Elegantiškojo stiliaus bruožai skatins žavėtis kiekvienu architektūriniu sprendimu.

Taragona

Besižavintys istorija turėtų aplankyti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Taragonos miestelį, kurį garsina gausus romėnų laikų palikimas. Daug išlikusių romėniškų pastatų miesteliui suteikia autentikos, jo atmosferą daro ypatingą, paslaptingą. Čia apžiūrėsite romėnų amfiteatro griuvėsius, romėnų ir viduramžių laikotarpio radinius saugantį Museu de la Romanitat. Dėmesio verta ir XII amžiuje iškilusi gražioji Taragonos katedra.

Segovijos pilis

Segovijoje ant uolos išdidžiai stūksanti Segovijos pilis, dar vadinama Alkasaru, kausto dėmesį savo didybe. Nedidukai langeliai, grakštūs į dangų besistiebiantys bokštai – tarsi aliuzija į viduramžius. Kadaise čia buvo arabų gynybinė tvirtovė ir tik po kurio laiko jos eksterjeras buvo gerokai pakeistas ir virto pilimi.

Teidės ugnikalnio parkas

Tenerifėje įsikūręs Teidės ugnikalnio parkas yra viena įspūdingiausių lankytinų vietų Ispanijoje. Jei norėsite pakilti į gerokai daugiau kaip trijų kilometrų aukštį, pasinaudosite specialiu keltuvu (apsirenkite šilčiau, nes viršuje bus šalta). Apžvelgti salos grožį iš tokio aukščio – nepakartojama patirtis.

Palacio Real

Madride stūksantys Palacio Real garsūs ištaigingu interjeru, porcelianu dekoruotomis erdvėmis. Didingi savo išore ir masinantys vidumi šie karališkieji rūmai traukia smalsuolius iš viso pasaulio.

Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti
Komentarai