+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Dažniausiai užduodami klausimai

Bilietai

Lėktuvo bilieto informacija

1. Kuo elektroninis bilietas skiriasi nuo įlaipinimo kupono ir įlaipinimo bilieto?
Jeigu perkate žemų kaštų oro linijų bendrovių lėktuvo bilietus (Ryanair, Wizzair ir kt.) – el. bilietas bus jums atsiųstas atlikus registraciją į skrydį (online check-in). Atspausdintą tokio tipo bilietą reikės pateikti įlaipinimo į lėktuvą metu. Lėktuvo bilietą perkant iš reguliariųjų maršrutų oro linijų bendrovių, skrydžio dokumentą gausite tik pačiame oro uoste – registracijos į skrydį metu (registruojantis privaloma turėti galiojantį asmens dokumentą: asmens tapatybės kortelę arba pasą, jei to reikalauja pasirinkta kryptis).

2. Ar būtina išsispausdinti įlaipinimo bilietą?
Taip, įlaipinimo bilietą reikia išsispausdinti patiems. Kitaip už jo išdavimą oro uoste teks sumokėti papildomą mokestį.

3. Ar įlaipinimo bilietą galima išsispausdinti nespalvotai?
Taip, bilietas gali būti išspausdintas nespalvotai, svarbiausia, kad būtų gerai matomas brūkšninis kodas.

4. Ar lėktuvo bilietą galima atsiimti kelionių agentūroje?
Taip, lėktuvo bilietą darbo valandomis (I–V 8.00–18.00) galite atsiimti kelionių agentūroje „Baltic Tours Group“, UAB, Vašingtono a. 1, Vilniuje.

5. Ką daryti, jeigu skrydis vykdomas jau rytoj, o lėktuvo bilietas dar negautas?
Jei sutartu laiku, t. y. likus 2–6 dienoms iki skrydžio, negavote bilieto, nedelsdami susisiekite su Lektuvubilietai.lt komanda.

6. Kodėl lėktuvo bilietas pabrango?
Lėktuvo bilieto kaina priklauso nuo to, kiek lėktuve yra vietų. Kitaip tariant, kuo mažiau liko vietų – tuo brangiau mokėsite už skrydį. Taip pat kuo mažiau lieka laiko iki skrydžio, tuo lėktuvo bilietas brangesnis. Lėktuvo vietos yra suskirstytos į skirtingas kainų klases, todėl anksčiau darant ir apmokant rezervaciją didesnė tikimybė įsigyti pigesnį lėktuvo bilietą.

7. Ar perkant lėktuvo bilietą reikia mokėti kokių nors papildomų mokesčių?
Taip. Reikia susimokėti oro linijų bendrovės aptarnavimo mokestį, kuris matomas pradėjus lėktuvo bilieto rezervaciją.

8. Kaip elgtis, kai norima grąžinti lėktuvo bilietą?
Kiekviena oro linijų bendrovė lėktuvo bilietų grąžinimo taisykles nustato individualiai, būtent dėl to kiekvienas atvejis yra išties unikalus – bendros taisyklės nėra taikomos. Dažniausiai žemų kainų oro linijų bendrovių lėktuvų bilietai, kitaip nei reguliariųjų maršrutų, negali būti grąžinami, o keičiami tik už papildomą mokestį. Vos tik rezervavus bilietą, iš karto bus pranešta apie šias taisykles – prieš sutikdami, būtinai perskaitykite pasirinkto lėktuvo bilieto įsigijimo sąlygas. Jeigu kyla kitų klausimų, nedelsdami susisiekite su Lektuvubilietai.lt komanda telefonu arba el. paštu.