+370 5 2111444 Pr-Pn 8:00-18:00

Lankytinos vietos Italijoje

Poilsis Italijoje – daugelio svajonė. Čia atrasite visa, ko reikia pačioms geriausioms atostogoms: kvapą gniaužiantis gamtos grožis, puikūs paplūdimiai, nepakartojamas maistas, smalsumą žadinantys objektai bei istorija alsuojantys miestai ir miesteliai. Leiskitės į kupiną atradimų kelionę po Apeninų pusiasalyje įsitaisiusią Italiją.

Lankytini objektai Italijoje pabirę po visą šalį, tad kur beapsistotumėte, visur Jūsų lauks dėmesio vertos lankytinos vietos Italijoje.

TOP 5 lankytinos vietos Italijoje

Roma

Amžinuoju miestu vadinama Italijos sostinė turtinga įstabių vietų, kurių aplankyti traukia keliautojai ne tik iš Europos. Milijoniniai turistų srautai kasmet traukia į antikinių griuvėsių turtingą miestą ir žavisi istoriniu palikimu.

Romoje aplankykite žymiausius istorinius objektus: 72 metais statytą Koliziejų, antikiniais laikais visuomeninio bei politinio gyvenimo centru buvusį Romos forumą, taip pat garsųjį Panteoną.

Romoje žavi dailios bažnyčios, pavyzdžiui, XV amžiaus Santa Maria del Popolo bažnyčia, jėzuitų Gesu bažnyčia, viena didžiausių bazilikų – Santa Maria Maggiore. Pastarąją garsina įspūdingos mozaikos. Žinoma, būtina paminėti ir Vatikano Šv. Petro baziliką.

Svečiuodamiesi Romoje – mieste ant septynių kalvų – apžiūrėkite Piazza Navona aikštę, įmeskite monetą į vieną didžiausių traukos centrų – Trevi fontaną.

Venecija

Svajingoji Venecija garsi dėl miestą išraizgiusio kanalų tinklo ir unikalių transporto priemonių – gondolų. Bet ne tik tuo miestas gali Jus nustebinti. Aplankykite populiarius muziejus: su Venecijos istorija susipažinsite Museo Correr, didžiausią Venecijos meno kolekciją apžiūrėsite Akademijos galerijoje, o jei esate neabejingi moderniajam menui, traukite į Peggy Guggenheim.

Nepaprastai graži Venecijos katedra traukia praeivių žvilgsnius, taip pat populiari ir Santi Giovanni e Paolo, kuriai grakštumo ir elegancijos nepagailėta – tai suteikia gotikinis stilius.

Vaikštinėdami arba plaukiodami po Veneciją apžiūrėkite buvusius Dožų rūmus, Rialto tiltą – vieną iš miesto simbolių

Gardos ežeras

Šis ežeras tikrai patenka į lankomiausių Italijos vietų sąrašą. Šiaurinėje šalies dalyje, įsispraudęs tarp kalnų, supamas daugybės nepaprasto grožio miestelių bei prabangių vilų šis ežeras kasmet sulaukia milijoninių keliautojų srautų. Puiki atrakcija – leistis į kelionę aplink visą ežerą. Nuo šiaurinių vėjų užstojantys Alpių kalnai lemia švelnius ir maloniai šiltus orus, todėl tai puiki vieta ir pažintinei kelionei, ir kokybiškam poilsiui.

Milano katedra

Daugeliui Milanas asocijuojasi su mada, dizainu, stiliumi, bet ne tik tuo šis miestas žymus. Vienas populiariausių objektų čia – gražioji Milano katedra. Tai tikras gotikos stiliaus šedevras, puoštas net daugiau kaip šimtu smailių ir gerokai per porą tūkstančių marmurinių skulptūrų!

Neptūno grota

Šią, prieš kelis šimtmečius atrastą paslaptingą vietą rasite Sardinijoje. Čia telkšo požeminis ežeras, o daugiausia dėmesio sulaukia galybė stalaktitų ir stalagmitų.

Italijos miestai, kurie Jums gali patikti
Komentarai