+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Baltarusiją

Turkiją mėgstantantiems lietuviams Baltarusija taps tikru atradimų kraštu! Ką siūlome? Pigius ir tiesioginius skrydžius į Baltarusijos širdį – Minską. Paskutinės minutės pasiūlymai leis nuvyktį į Baltarusiją, kurios istorija glaudžiai siejasi su mūsų, lietuvių. Kaip seniai lankėtės pas bitininką sodyboje ar kepėte tikrą, kaimišką duoną? Žinoma, kad seniai, dėl to būtinai pasinaudokite akcijomis ir nuolaidomis, kurių turime visuomet! Poilsinės kelionės geriausiose Baltarusijos sanatorijose – mineraliniai šaltiniai atgaivins jūsų kūną, gydomasis purvas – sielą, o puikios sąlygos klimatoterapijai išvalys miesto dujų užterštą organizmą. Ne be reikalo Baltarusija vadinama „Europos plaučiais“ – čia gausu pelkių ir miškų, kurie puikiai atsiliepia mūsų organizmui. Nepraleiskite progos ir įsigykite lėktuvų bilietus su akcija ir leiskitės į pažintinę kelionę po Baltarusiją! Nors Baltarusija neturi auksinių paplūdimių ir kaitinančios saulės, ši šalis didžiuojasi miškais ir ežerais, upėmis – Dnepru, Dauguva, Nemunu. Unikalus kraštovaizdis nepaliks abejingų, o tikri gamtos mylėtojai dar ilgam prisimins matytus vaizdinius. Baltarusija arba kitaip – Gudija turi galybę puikių miestų su nuostabiu kultūriniu ir istoriniu palikimu. Tarybinis palikimas matyti architektūroje, keliaujant toliau būtina aplankyti Lietuvos kunigaikščio Gedimino pilį Lydoje, Nacionalinę Biblioteką Minske, medžioklės mėgėjams Baltarusija turi kai ką nepatirto – nacionalinė medžioklė! Medžioklė baigiasi sėkmingu šūviu, tačiau ne tai svarbiausia – Baltarusijos įstatymai leidžia išsivežti medžioklės trofėjų, argi tai ne nuostabu? Lėktuvų bilietai į nepažintą Baltarusiją – įsigykite internetu ir mėgaukitės aristokratišku poilsiu jodinėjant, rišant vantas, medžiojant, šaudant ar tiesiog atsipalaiduojant kepant duoną ir poilsiaujant sodyboje. Keliaujant į Baltarusiją reikalinga viza, tačiau tai ne problema, tereikia užpildyti vizos gavimo anketą ir nurodyti kelionės tikslą. Pigūs skrydžiai į Baltarusiją garantuoti, belieka susikrauti lagaminą, susikurti tobulą atostogų planą ir leisti kelionių dvasiai jus užvaldyti!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Minsk International Airport – MSQ (Nacionalinis Minsko oro uostas), Minsk – 1 Airport MHP, Brest Airport - BQT (Brestas), Gomel Airport - GME (Gomelis), Hrodna Airport - GNA (Gardino), Mogilev Airport - MVQ (Mogilev oro uostas), Vytebsk Vostochny Airport  - VTB (Vitebsko).

Laiko juosta: GMT+3

Valiuta: Baltarusijos rublis (BYR) 

Gyventojų skaičius Baltarusijoje: 9 475 100

Baltarusijos plotas: 207 600 km²

Baltarusijos įkūrimas: Nepriklausomybės paskelbimas 1918 m., Nepriklausomybės atkūrimas 1991 m. rugpjūčio 25 d.

Lankytinos vietos: Nacionalinę Baltarusijos biblioteką (kurią iššniukštinėti prireiks visos dienos!) ir bent kartą pravažiuokite pro ją naktį; Ašarų salą; Pergalės aikštę Minske; Valstybinį Baltarusijos cirką (tai ne šiaip kokia nors palapinė, o didžiulis, be galo puošnus pastatas, žiūrovus žavintis įspūdingomis programomis), Didžiojo Tėvynės karo muziejų; Vytauto pilies griuvėsius; Gardino teatrą, Nesvyžiaus ir Myriaus pilys kadaise priklausiusios Radviloms, Lyda – Kunigaikščio Gedimino pilis, Gardinas, Naugardukas, Belovežo giria, kurioje manoma gyvena didžiausia pasaulyje stumbrų kaimenė.

Būtina paragauti: būtina paragauti baltarusiškų patiekalų iš bulvių; baltarusai taip pat mėgsta mėsą, kuri patiekiama, tradiciškai, su bulvėmis ir daržovėmis.

Lauktuvės iš Baltarusijos: skanioji gira, sula, gydomoji druska, liaudiškos tematikos siuvinėti lino drabužiai, aksesuarai, keramikiniai puodeliai, lėkštutės taip pat taps autentiška interjero detale, o krepšeliai ir pintinės dar ir praktiškai pasitarnaus. Baltarusiški saldainiai nudžiugns kiekvieną artimąjį ir puikiai tiks pradėti dieną  su kava.

Pigiausi skrydžiai į Baltarusijos galimi: kadangi Baltarusijos klimatas panašus į lietuviškąjį patariama keliauti vasarą, tačiau pigiausi skrydžiai galimi ne sezono metu, t.y. pavasarį, rudenį ir žiemą.Komentarai