+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Rusiją

Pigūs lėktuvų bilietai į didžiausią pasaulio valstybę – Rusiją! Nedelskite, pasinaudokite karščiausiomis akcijomis ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus! Kelionė į Rusiją - verta dėmesio. Planuoti kelionę pravartu iš anksto, tačiau nepraleiskite progos pasidomėti specialiais pigių skrydžių ir paskutinės minutės pasiūlymais. Atostogų Rusijoje metu galėsite įsitikinti, kad žmonių vaišingumas ir svetingumas - tikrai ne mitas! Keliaudami po šalį galėsite grožėtis nuostabiais Baikalo ežero ar Uralo kalnų, peizažais, kurie įkvėpė ne vieną garsų poetą ar dailininką. Keliaujančius žiemos metu verta įspėti - paspaus šaltukas, orai bus vėsūs. Tačiau nesijaudinkite, galėsite pasimėgauti tradicine rusiška pirtimi, o po jos gal net išdrįsite įšokti į eketę! Pasiruoškite kvapą gniaužiantiems kraštovaizdžiams, nuoširdiems pašnekesiams su vietiniais gyventojais, klajonėms po miestus, atrandant naujus skonius ir potyrius! Kiekviena diena Rusijoje – nauji potyriai! Ieškokite pigių lėktuvų bilietų, nuolaidų, sekite naujienlaiškį ir gaukite degančių kainų pasiūlymus! Atraskite šią, pilną įvairovės, šalį.

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Pulkovo LED (Pulkovo oro uostas),  Aeorport Bykovo BKA (Bykovo oro uostas), Domodedovo Moscow Airport DME (Domodedovo oro uostas), Sheremertyevo International Airport SVO (Šeremtjevo oro uostas), Vnukovo International Airport VKO (Vnukovo oro uostas)

Laikas: Maskva yra UTC+3 laiko zonoje, tačiau šalį dalina dar 10 laiko juostų.

Valiuta: rublis (RUB)

Gyventojų skaičius Rusijoje: 412 856 536

Rusijos plotas: 17,098,242 km²

Rusijos susikūrimas: apie 850m. (Kijevo Rusia)

Lankytinos vietos: Maskva, Sankt Peterburgas, Kazanė, Volga, Baikalo ežeras, auksu ir ryškiomis spalvomis puoštos cerkvės kupoliniais stogais, Transsibiro geležinkelis, Rusijos Aukso žiedas, Suzdalė, Karelija (Kižo pogostas), Elbruso kalnas, Ermitažo muziejus, Kremlius.

Būtina paragauti: kelionės metu tradicinė, nuostabios spalvos, burokėlių sruba, papraščiau vadinama tiesiog barščiais, su rugine duona sušildys ir pasotins kiekvieną keliautoją. Nesvarbu ar pažintinės ar verslo kelionės metu, po sočių pietų Rusijoje būtų tiesiog nuodemė neparagauti įvairių skonių, gausiai gėlių raštais papuoštų pyragų pirog. Esate lakios vaizduotės? Valgydami pryanki (meduolius) ir gerdami stiprią arbatą galėsite įsivaizduoti esą vieno žinomiausių rusų rašytojų Tolstojaus romanų veikėjai, nes tai šio autoriaus mėgstamiausias desertas. Palepinkite save – paragaukite prabangos ir paskanaukite raudonųjų arba juodųjų ikrų. Nepamirškite visame pasaulyje žinomos ir vertinamos rusiškos degtinės: paprastos, su medumi ar įvairiomis uogomis ir žolelėmis. Ją, kaip ir visą kitą degustuoti siūlome ne Maskvos ar kito miesto pagrindinėje aikštėje, nes ir Rusijoje galioja prisiekusiems turistams žinoma taisyklė, kad nuošalesnėje gatvėje bus pigiau.

Lauktuvės iš Rusijos: atvykę į vieną religingiausių pasaulio šalių, ieškokite  senovinių ikononų ar unikaliųjų, rankų darbo medinių kryželių. Vienas populiariausių suvenyrų iš Rusijos - degtinė ir jai skirti stikliukai. Nepamirškime ir kojas šildančio suvenyro - žieminių veltinių. Šiuos batus Rusijoje galite išsirenkti iš platesno asortimento ir įsigyti pigiau.  Nepamirškite, kad geriausios lauktuvės yra tos, kurias galima pajausti - suvalgyti ar išgerti.

Pigiausi skrydžiai į Rusiją galimi: lėktuvų bilietai į Rusiją žemomis kainomis džiugina gegužės-rugsėjo mėnesį. Kviečiame prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmiems gauti pigių kelionių pasiūlymus!

 

Rusijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai