+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Maskvą

Pigūs skrydžiai į Maskvą

Sakoma, Maskva geriausiai išgyvenama judesiu. Ne be reikalo tai teatro ir baleto miestas – priimkite jį kaip gyvenimo sceną, pasiduokite choreografiniam šio miesto impulsui ir leiskitės išgyventi savitos, autentiškos dramos. Pigių skrydžių bendrovės išties gali nustebinti skelbiamomis akcijomis, nuolaidų pasiūlymais ar paskutinės minutės bilietų kainomis! Solidumu ir savita estetika pasižyminti Rusijos sostinė neabejotinai nustebins ir visko mačiusius keliautojus. Pažintinėje kelionėje neabejotinai atrasite ir poetišką, ir teatrališką, ir istorinę Maskvą. Skubėkite svajoti ypatingoje Maskvoje – gurkšnodami garuojančią, tik ką iš samovaro išpilstytą arbatą ir užsikąsdami legendiniais mielinės tešlos pyragėliais, mėgaukitės horizonte rymančiais Vorobjovo kalnais. Leiskitės į nuotykių ir įspūdžių kupiną kelionę – Maskva stebins savo unikalumu Lėktuvų bilietus internetu pigiau galite įsigyti jau dabar, todėl dairykitės pigių skrydžių akcijų ir nuolaidų, nes jos gali sukurti jūsų nuostabių atostogų pradžią! Keliaujam!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Domodedovo – DME, Sheremetyevo – SVO,  Vnukovo – VKO, Bykovo – BKA tarptautiniai oro uostai

Laikas: GTM+3, vasaros laiku UTC+4

Valiuta: Rusijos rublis (RUB)

Gyventojų skaičius Maskvoje: 11 979 529

Maskvos plotas: 2 250 km²

Maskvos įkūrimo data: 1147 m.

Lankytinos vietos: Raudonoji aikštė, Lenino mauzoliejus, Palaimintojo Vasilijaus soboras, Maskvos kremlius, Kristaus Išganytojo soboras, Pakrovskio cerkvė, Novodevičjo vienuolynas, Tretjakovo paveikslų galerija, Puškino muziejus, Didysis Maskvos teatras, Arbato gatvė, Vorobjovo kalnai.

Būtina paragauti: tikriausiai ne kartą teko girdėti apie legendomis apipintus mielinės tešlos pyragėlius (пирожки) su įvairiausiais įdarais. Ne ką mažiau gilias ištakas Rusijoje turi ir blynų kepimo tradicijos, tačiau viešnagės metu vertėtų paragauti ir raugintų, sūdytų daržovių, šaltienos ar  duonos (tiurjaI) pagrindu gaminamos šaltos sriubos. Sakysite, sriuba turi būti šilta? Garuojančios čia patiekiamos kopūstų sriubos šči, žuvienės ucha ar tradiciniai barščiai. Arbatos gėrimas Rusijoje –  atskira kultūros dalis! Pilstoma iš samovaro, geriama saldinta (kartais net įdedama uogienės), o laikantis papročių gurkšnojama iš lėkštelės, užkandant meduoliu ar dar šilta boba! Stiklines, svečiuojantis Rusijoje, bent kartą būtina pripildyti juodos duonos gira (квас), tradiciniu, vaisių ir uogų morsu ar tirštutėliu kisieliumi. O stiprieji gėrimai? Nors dėl degtinės atsiradimo vietos diskutuojama, ji pripažįstama kaip nacionalinis Rusijos alkoholinis gėrimas.

Lauktuvės iš Maskvos: žvalgykitės medinių, tautiniais rūbais vilkinčių išardomų lėlyčių – matrioškų, nuo 1980 m. pradėjusių po pasaulį keliauti Olimpinių meškiukų, saunose dėvimos kepurės ir, žinoma, rusiškos degtinės.

Pigiausi skrydžiai į Maskvą galimi: balandžio-gegužės mėnesiais. Visgi, maloniausias viešnagei metų laikas – gegužės-liepos mėnesio vidurys. Ieškant pigiausio varianto svarbiausia pradėti planuoti atostogas iš anksto (likus mėnesiui ar pusantro).

 

Komentarai